Diskuze

Diskusní téma: Diskuze

Re: šimrání chodidel

PETR | 29.12.2019

ahoj.no taky bych si dal říct,kdyby mě nějaká dívka šimrala.ale to jsem
odbočil.ale když byse nějaká dívka našla napiš.tumapetr64@email.cz

ciprofloxacin 750 mg brand name

CharlesNeell | 03.03.2019

cipro 250 mg 14 tablet
cipro 1a pharma 100 mg und pille
cipro 500 mg para que sirve

dotaz na reklamní předměty

Daneča | 24.10.2017

Zdravíčko všichni, chtěla jsem se zeptat jestli máte nějaké reklamní předměty a pokud ano tak kdese na ně dá podívat. Máme podobně založenou společnost tím že máme vlastní logo a nejsme tak úplně tradiční a zrovna se chystáme si pořídit nějaké propagační předměty a tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím máte zkušenosti. Chtěli bychom potisknout nějaké hrníčky a trička, dívala jsem se tady https://eshop.reda.cz/hrnky-a-kuchyne/hrnky/kat-03407001/ ale nejdřív bych ráda slyšela jestli s tím máte zkušenosti (potisk vlastního loga atp.) díky, Dana :)

Fotky z výletu Bosky pod Pokličkou

Igy | 12.04.2015

Fotografie z výletu. Vážení, na https://www.turistikanaboso.cz/akce/bosa-fotogalerie/ najdete salvu nových fotografií a reportáž z 1. ročníku každoročního jarního veřejného bosého výletu Kokořínskem - Bosky pod Pokličkou. Zdravím. Igy, www.TuristikaNaboso.cz

výlet, poslední sníh

Igy | 06.04.2015

Veřejný výlet Bosky pod Pokličkou již v sobotu. Dnes poslední sníh. Vážení, dovoluji si připomenout, že již tuto sobotu 11/4 se koná 1. ročník bosého výletu Bosky pod Pokličkou, viz www.TuristikaNaboso.cz, záložka akce. Předpověď počasí vypadá zatím dobře. Dnes jsem byl se synkem rovněž na Kokořínsku, krásné jaro, tak jsme vyrazili zcela bez bot. Jenže v půlce výletu se zatáhlo a přesně nad námi se doslova roztrhl sněhový mrak a v mžiku bylo nasněženo. Takže jsme šli bosí ve sněhu. Mně to zas až tak moc nevadilo, ale synek špačkoval, na sníh není zvyklý a byl to jeho první výlet naboso ve sněhu. Ale nemajíce s sebou boty, museli jsme to prostě vydžet, jiná šance nebyla. Ušli jsme asi 4km ve sněhu. Poslední zuřivý závan zimy... Igy.

Nové fotky, analýza bosých nehod

Igy | 22.03.2015

Nové fotky, právní analýza bosých nehod. Vážení, na www.TuristikaNaboso přibyly novinky. Ve fotogalerii přibylo album, kde jsou nové fotografie z bosé dílny (otisky, šablony), BeeBallu a výletu kroužku na Malou Skálu. V textech přibyl dokument Smůla se dvěma kopiemi, což je snad zajímavá právní analýza dvou bosých nehod. Výlet BOSKY POD POKLIČKOU (viz záložka Akce) SE KONÁ, noha se mi již takřka zahojila. Budu se těšit na Vaši účast. Zdravím Igy.

Smůla se dvěma kopiemi

Igy | 18.03.2015

Smůla s dvěma kopiemi - tak můj synek dnes ve školní jídelně rozbil talíř, někdo do něj strčil. No a já jsem si o jeden střep takřka rozpůlil nohu, posuďte, jak blbě jsem si sám naběhl. Šel jsem kolem střepu, který odlétl dál od hlavní hromady. V duchu jsem si říkal, že když jsem bez úhony přežil kurz chůze po střepech (David Mrhač, Bosá turistika o.s.), tak mi tohle nic nemůže udělat. Záměrně jsem do střepu kopl, aby dojel zpět k hlavní hromadě. Jenže ten střep byl již někým zamáčknut do lina, kde pevně držel, takže místo aby střep letěl zpět, zařízl se vší silou hluboko do mého chodidla. Krve jak z vola, rozčilená vedoucí jídelny a zákaz chodit naboso do jídelny :-)) Doprčic. Nachodím 100km měsíčně bosky a nejhorší úraz se mi stane takhle pitomě. Za blbost se holt platí, učíme se chybami :-)) Igy, www.TuristikaNaboso.cz

nový vtip

Igy | 14.03.2015

Nový vtip: Vážení, na www.turistikanaboso.cz v záložce texty byl aktualizován dokument Bosé vtipy, na konci přibyl pěkný vtip o prdícím Pepíčkovi. Zároveň chci připomenout pozvánku na bosý výlet Bosky pod Pokličkou, viz záložka Akce. Zdravím Igy.

Bosky pod Pokličkou

Igy | 08.03.2015

Bosky pod Pokličkou, další novinky: Vážení, srdečně Vás zvu na bosý výlet "Bosky pod Pokličkou", který se koná 11/4 v okolí Mšena. Propozice viz www.TuristikaNaboso.cz, záložka Akce. Dále na úvodní stránce lze najít fotografii mého setkání s panem Jaroslavem Duškem. Dále na mých učitelských stránkách (proklik z TuristikyNaboso.cz) můžete najít další fotky ze života bosé třídy - záložka Foto. Těším se na Vaši účast na výletu a zdravím. Igor.

ploché nohy, nekrosa II.metatarzu

Lucie | 05.03.2015

Dobrý den,

jsem po operaci II.metatarzu na pravé nose, mám vrozeně velmi ploché nohy. Vždy jsem ráda chodila na boso - v lteních měsících :) Pro ploché nohy se doporučuje chození na bose spíše po nerovnoměrných povrchách, je to tak? Chodíte někdo na boso s podobným zdravotním problémem jako mám já? Já prozatím musím chodit spíš s tvrdou podrážkou a doma jen v pevných pantoflích. :(

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Organizujeme

  •  výlety (do přírody, do hor)
  •  vandry, tábory
  • společenské akce
  • sportovní akce

Spolupracujeme

  •  se zavedenými firmami
  •  s veřejným sektorem

Nabízíme

  • podporu Vašich akcí
  • reklamu, PR 
  • informování médií
  • propagační materiály 

O připravovaných událostech informujeme přes 10.000 zájemců z cílových skupin. Přes naše PR oddělení se o akci dozví zavčas všechna media. Díky sdružené reklamě zajištujeme propagační předměty až za 1/3 jejich tržní ceny. Podporujeme charitativní projekty

Více o našich službách ZDE