Diskuze

Diskusní téma: Diskuze

Re: Re: Divnolidi na FB

Pavel | 22.10.2013

Záleží,jak kdo to myslí.Pokud něco takového někdo pronese v okruhu známých a tak,též se neurazim.Ale,pokud si tohle dovolí pronést někdo cizí,tak to už je sakra troufalé( a ještě také záleží,jakým tónem to pronese).Ale smutné je,že za tímto je většinou skryté vyčleňování odlišností(což je neřest) a další věc,že dotyční tomu nerozumí.A co se týká té špíny,tak skutečný prasata jsou Ti,co tu špínu na těch ulicích zakládají,normální člověk nemá potřebu veřejné prostranství jakkoliv znečišťovat.

Třeba v Austrálii se skoro ani nestane,že tam bosou osobu ve městě někdo označí za prase i přesto,že je to tam též menšinová záležitost,lidi to tam berou zcela jinak.Tam spíš platí,že bosej=má volný čas.

Re: Re: Re: Divnolidi na FB

Pavla | 06.11.2013

Já bych to Pavle zas tak dramaticky neviděla. V té Austrálii možná mají čistější ulice. Nezapomeň že je tam menší hustota obyvatel na m3, je tam také furt teplo, slunce. Tady lidé plivou na chodníky, venčí psy atd. Tak já to zas řeším tak, že nechodím bosa v zaplivaných čtvrtích.

Re: Re: Re: Re: Divnolidi na FB

Pavel | 07.11.2013

Mám také pocit,že v zemích západní Evropy,jako například Rakousko a Německo,jsou také čistší města,takhle mezi lidmi se o tom alespoň mluví.

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Přidat nový příspěvek

Organizujeme

  •  výlety (do přírody, do hor)
  •  vandry, tábory
  • společenské akce
  • sportovní akce

Spolupracujeme

  •  se zavedenými firmami
  •  s veřejným sektorem

Nabízíme

  • podporu Vašich akcí
  • reklamu, PR 
  • informování médií
  • propagační materiály 

O připravovaných událostech informujeme přes 10.000 zájemců z cílových skupin. Přes naše PR oddělení se o akci dozví zavčas všechna media. Díky sdružené reklamě zajištujeme propagační předměty až za 1/3 jejich tržní ceny. Podporujeme charitativní projekty

Více o našich službách ZDE