Komentář k sekci o právním servisu

Pavel | 29.09.2014

Tak jsem nad tím trošku zapřemýšlel a vlastně ani nevím,co konkrétně jisté lidi pohoršuje?
Podle mě nejde o holá chodidla jako taková,neboť v tom případě by tam nesměli lidé ani v otevřené letní obuvi,jako například žabky,pantofle apod.

Jinak by mě ještě zajímalo,kolik těch spoluzákazníků bylo tak pohoršených,že kvůli nim museli bosé vyvést? A nebo to byla jen taková prevence,co kdyby náhodou to někoho pohoršilo? V každém případě mám dojem,že se ustupuje menšinám ba dokonce několika jedincům,kteří by měli s bosým spoluzákazníkem problém,neboť valné většině lidí je to skutečně někde.Myslím si,že kdyby zákaznící demokraticky hlasovali,zda jim vadí či nevadí bosí spoluzákazníci,tak by výsledek dopadl ku prospěchu bosých.Jenže,to by nesměli být v jistých funkcích osoby plné různých předsudků a mýtů o morálce,kteří si myslí,že mají právo rozhodovat o druhých.
Mám jinak zkušenost,že s lidmi,kteří se ohánějí různou morálkou a etikou v tomto ohledu,skutečně často není normální domluva.To jsou lidi,kteří věří často nějakým řekněme morálním bludům a sami nejsou ochotni se nad věcí zamyslet.A taky se někdy stává,že takoví jedinci sami nemají zameteno před vlastním prahem.Ach to pokrytectví.

Přidat nový příspěvek